google-site-verification=ySLAUoKvW9-Shg_xcnWSttXFSyYu90se9yBlSurjnWg

----- Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından günümüze kadar birçok firma bünyesinde sektörün farklı projelerinde yer alarak hizmet verdik. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

2008 - 2009 sezonundan beri sektör içinde binlerce projede yer almamıza rağmen firmamız için "Hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Farkındayız ki, ''Hakkımızda'' yazıları bir web sitesinin belki en az okunan belki de hiç bakılmayan tek bölümü. Fakat her firmamızı anlatan içeriklerin bir bölümünde mutlaka bizi anlatan alanın olması şart. 

FVT Ajans Medya için kısaca; "ANKARA'da Görsel Medya konusunda uzmanlaşmış bir Tasarım Ajansı" diyebiliriz.

2008 yılında Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü ile tanışarak sektörün kapılarına dayandığımız zaman bir çok firma bünyesinde yer alarak günümüze kadar binlerce tecrübe kazandık. Yıllarca firmaların müşteri kitlesine "VEREMEDİĞİ" eksikleri kendimize ders çıkarıp, sektöre "Kalite ve Güven" temelleri üzerine kurulu bir firma kurmaya karar verdik. Ankara'daki benzer kuruluşlardan daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır sektörde hizmet veriyoruz.
 

Önceliğimiz "İşimizi ciddiye almakla kalmayıp, SEVEREK yapıyoruz."

Bu da başarın en önemli temeli. Farkındayız ki; o zaman alanınızda kendinizi geliştirip, başarılı olmak için çalışırsınız. Ailemiz de yer alan her birey işini severek yapmak ile kalmıyor tüm tutku ve heyecanı ile kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Araştıran ve Üreten."
Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar çok düğün çekimleri , web tasarımları , sosyal medya takipleri , katalog ve ürün çekimleri vs konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Tabiki FVT Medya 'yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Müsait olduğunuz zaman dilimin de tanışmak için sizi ofisimize "Bi Kahve" içmeye bekliyoruz.

Signature
YILLIK TECRUBEMİZ 10
MUTLU MÜŞTERİLER 12504
HİZMET BAŞARI ÖDÜLÜ 12
UZMAN PERSONEL 20

Resimler


Seçkin Müşterilerimiz Ziyaretçi Yorumları

Close Zoom